fotogalerie dodávaného sortimentu

 

Zámků a zámkových mechanizmů je dnes na trhu veliké množství rozmanitých typů,tvarů a rozměrů a nelze je všechny přehledně vyobrazit na jednu webovou stránku.

Zámky se také stále zdokonalují a inovují a výrobci průběžně i mění jejich sortiment.

Proto je a bude zde průběžně zobrazován jen průřez námi dodávaných a montovaných zámků a kování pro lepší informaci našeho zákazníka.

Zámky a zámkové mechanizmy dodáváme a prodáváme s prací (montáží).Nevedeme prodejnu pro prodej zámků bez montáže.

Foto pro vložení do stránky se připravuje a bude průběžně vkládáno.

    -------------------------------------------------------------------------------------------

Zámky a kování zde vyobrazené jsou ilustračním příkladem (pro lepší informaci zákazníka) o námi dodávaných produktech.  Jejich konečná podoba se může měnit často dle inovace výroby  (výrobci dodávají stále nové typy výrobků na trh) a také  podle konečného výběru zákazníka při domluvě jednotlivých prací a také dle dostupnosti vybraného zboží na trhu.

 

 

Běžné kování (kliky,štíty) pro vložku i klíč bez bezpečnostní úpravy.

Tato kování jsou na trhu ve velikém množství tvaru,povrchové úpravy a barvy.Kování jsou někdy dělená. U celistvých štítů může být  různá rozteč mezi osou kliky a osou klíče.Rozteč se řídí dle použitého zámku.

 

 

  

Bezpečnostní kování a zámky české i zahraniční dovozové produkce.Bezp.kování jsou převážně celoštítová a mají různou rozteč, povrchovou úpravu a barvu.Rozteč se opět řídí dle použitého zámku.

  

Vrchní přídavné zámky (FAB,HOBES,TITAN,EVVA, a jiných dalších výrobců).

 

        

Elektrické zámky (elektrický vrátný)

 

Zadlabací zámky dosické, vložkové i tvarové.Zadlabací zámky s klikou i závorové (zkrácené) bez kliky.Zámky vratové i mezipokojové.

Vlastní zádlabový zámek je určujícím elementem celé zámkové sestavy.Tyto zámky jsou různých velikostí a mají různou hloubku ve dveřích (zádlab) a různou rozteč (rozměr) mezi osou kliky a osou klíče.

 

Vícebodové rozvorové dveřní zámky (MOTURA,CISA).

Zámkové vložky různých výrobců ( FAB,GUARD,EVVA,MULL-T-LOCK,ABLOY,aj.)

Dveřní bezpečnostní závory.

 

 

Antipanikové zámky a kování

 

 

Dveřní zavírače a ovladače dveří různých výrobců (BRANO,FAB,ABLOY,DORMA,GEZE,AJ.).Zavírače a ovladače dveří dodáme v různé velikosti a síly podle velikosti a váhy ovládaných dveří.